Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd.
Ana sayfa

Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd.

mükemmel, çok hızlı ve çalışır durumda alındı ​​..... teşekkürler igrowbio ve Henry

—— Eric Peterson

Klonlar, başlangıçlar ve ev bitkileri için mükemmel LED.

—— Thomas J. Cross

Bu satın alma işleminden çok memnun!

—— Eli Garcia

Genel olarak büyük değer ve kalite.

—— Bob E

Tasarlanacak detay enerji açısından verimliydi.

—— Terrell iliği

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd. Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd. Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd. Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd. Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd.
test 1 Üretim Hattı 2 Ofis Üretim hattı 3 yaşlanma testi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Markalar : Igrowbio
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 20000000-80000000
Yıl kurulan : 2016
İhracat p.c : 80% - 90%

Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd., Shenzhen şehrinde yer almaktadır.Ar-Ge, üretim, satış ve servisi entegre eden teknoloji tabanlı bir kuruluştur.

Şirket, müşterilere mükemmel aydınlatma çözümleri sunarak, optik araştırmalara ve onun dikim ve ıslah uygulamalarına kendini adamıştır.Müşteri ihtiyaçlarına ve pazar eğilimlerine göre bitki büyüme ışıkları ve biyolojik ıslah ışıkları geliştiriyor ve üretiyoruz.Ana uygulama alanları arasında kapalı bahçeler, saksı bitkileri, tohum ekme, ıslah, hidroponik, çiftlikler, seracılık, suda çözünür yetiştirme, çiçek yetiştirme, seracılık, suda yaşayan organizmalar, vb. Ve zengin optik araştırma ve program veritabanına güvenerek, Özelleştir farklı müşteriler için en ideal "aydınlatma Çözümü".Tüm ürünler CE, RoHS, FCC, ETL DLC ve diğer sertifikaları geçti.Ürünler başta Avrupa ve Kuzey Amerika Pazarı olmak üzere tüm dünyada satılmaktadır.Yüksek kalite ve iyi hizmet, uluslararası pazarda mükemmel bir ün kazanmıştır.

Sadece biyolojik yetiştirme ve uygulamada optiklerin bilimsel araştırmalarına dikkat etmiyoruz, aynı zamanda araştırma sonuçlarını topluma aktif olarak geri besliyoruz.Yıl boyunca endüstri uzmanları, mahsul deney üsleri, üniversiteler ve kolejlerle işbirliği ve alışverişi sürdürür ve LED bitki büyüme ışıkları ve biyolojik ıslah ışıklarının çeşitli göstergeleri ve denetimleri konusunda ilgili departmanlarla aktif olarak araştırma yapar.

"Arkadaşlarla büyümek" her zaman felsefemizdir.Meslektaşlarımız ve çalışanlar, büyümelerine ve daha iyi bir yaşam yaratmalarına yardımcı olan arkadaşlarımızdır;müşteriler bizim arkadaşlarımızdır, yüksek kaliteli çözümler ve ürünler sunacağız ve müşteri gelişimi için bir temel oluşturacağız;tedarikçiler bizim yol arkadaşlarımız, üretim teknolojisini geliştirmek ve onları daha rekabetçi hale getirmek için birlikteyiz!

 

Çin Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Çin Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd. şirket Profili 2

 

 

Çin Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd. şirket Profili 3

İletişim bilgileri
Shenzhen Igrow Bio-Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Fang

Tel: 86-755-23006670

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)